Obladi, Oblada, life goes on!
Kunst en Cultuur
Bedrijven
2-17
Geld Producten
1000-10000
50+
Wekelijks
1-5 Jaar
1000-5000
Nationaal
facebook instagram Radio Social media youtube
Limburg
Nee
Ja
Nee
| Youtube: | https://youtu.be/EtEV2Otj278 |
Hey You! Ik? Ja jij daar…
‘Obladi, Oblada, life goes on, bra’
Je kent vast wel een liedje uit het verleden of heden waar je herinneringen bij hebt, waar je van gaat stralen of weer even een traan laat.
Muziekeducatie krijgt landelijk weer meer aandacht. Het is op vele plekken niet meer weg te denken uit de maatschappij. Dit is natuurlijk superfijn voor het onderwijs maar daartegenover staat het lerarentekort. Ook kunstvakdocenten zijn actief in meerdere regio’s. Veel zzp’ers maken overuren en pauzeren in hun auto, van school naar school van kind naar kind. Waaronder mijzelf en ervaar dit alles als geen ander. Graag zou ik mobieler zijn, meer ruimte hebben en al mijn instrumenten altijd bij de hand hebben.
Mijn droom is nog steeds om een oude VW T2 bus op te knappen tot een VW T2.0 die als, een herkenningspunt voor de kinderen en het liefst meerdere generaties gaat zijn. Een bedrijfsauto die veel meer is dan alleen een vervoersmiddel om je van A naar B te brengen. Muziek brengt je verder in het leven, verbind mensen en ik hoop dat iedereen dat mag ervaren.
Onder het motto van ‘niet geschoten is altijd mis’ deze wellicht authentieke oproep: ik ben op zoek naar sponsoren voor de aanschaf van een VW T2 camper. Sponsoren die begrijpen wat muziek(educatie) in onze maatschappij te bieden heeft, die liefde hebben voor oldtimers en die vooral iets over hebben voor de leiders van de toekomst: onze kinderen.
Ook tips waar/hoe/wanneer aan te schaffen zijn van harte welkom!
La La’ how the life goes on!
Liefs,
Anne
